Terapie

Terapie

Opieka medyczna

Uzależnienie od alkoholu

Według ostatnich danych GUS , w Polsce ponad 900 tyś osób boryka się z tego rodzaju uzależnieniem. Natomiast nadużywanie alkoholu dotyczy już ponad 2,5mln Polaków i stale rośnie, uzależnienie od alkoholu postępuje bardzo szybko, my wiemy jak to zatrzymać i potrafimy pomóc.
Leczenie narkomanii

Uzależnienie od narkotyków

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych, zaczyna się bardzo niewinnie, okazjonalne zażywanie niezauważalnie przeradza się w nałóg, jego następstwa są często groźne i nieodwracalne. Nie czekaj, walcz o siebie.

Uzależnienie od hazardu

Hazard traktowany jest często jako forma rozrywki. Zazwyczaj zaczyna się niewinnie, niewielkie kwoty, miłe towarzystwo, ale nałóg postępuje bardzo szybko i zabiera wszystko co mamy: rodzinę, dom, pieniądze. Nie dopuść do tego, skontaktuj się z nami i razem znajdziemy rozwiązanie.

Uzależnienie od dopalaczy

Dopalacze to substancje psychoaktywne, wpływające na zmianę zachowania i sposób postrzegania, do niedawna dostępne i legalne, ze względu na mieszankę kilku składników szczególnie groźne i niebezpieczne. Jeszcze nie jest za późno, skontaktuj się z nami.

Leczenie seksoholizmu

Uzależnienie od seksu

Seks jest bardzo ważnym elementem naszego życia, pozwala stworzyć wyjątkową więź z partnerem. Problem pojawia się wtedy gdy seks staje się obsesją i uzależnieniem, kiedy tracimy kontrolę. Chcesz nadal żyć pełnią życia i cieszyć się z każdego dnia jesteśmy po to, by Ci pomóc.