Leczenie uzależnienia od dopalaczy

Leczenie uzależnienia od dopalaczy wielkopolskie

Problem z dopalaczami to nic innego, jak uzależnienie od substancji psychoaktywnych, które nie zostały zawarte na liście substancji zakazanych w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Osoby stosujące taką formę stymulacji psychoaktywnej uzyskują swoim działaniem bardzo zbliżone efekty, jak w przypadku narkotyków. Niestety pochodzenie, skład dopalaczy jest regularnie modyfikowany, aby ominąć restrykcje antynarkotykowe. W związku z tym, używki te stają się bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia, a w krytycznych sytuacjach lekarze nie wiedzą jak skutecznie pomóc osobie owładniętej uzależnieniem, której objawy są nieswoiste dla typowych substancji psychoaktywnych.

Objawy uzależnienia od dopalaczy

Charakterystyczne objawy uzależnienia są niestety mało swoiste i wielu chorych nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu. Jeżeli jednak korzystasz z dopalaczy i dopadają Cię następujące objawy, zgłoś się na konsultację do specjalistycznego ośrodka:

Terapia w uzależnieniu od dopalaczy

Problem z dopalaczami to stosunkowo nowa forma uzależnienia. W naszym ośrodku mamy duże doświadczenie z radzeniem sobie z uzależnieniem od dopalaczy i oferujemy krótkotrwałą terapię we wsparciu psychiatrów, lekarzy pierwszego kontaktu oraz wykwalifikowanych pielęgniarek. Po zakończonej terapii w ośrodku kierujemy Pacjenta na terapię ambulatoryjną, gdzie wśród bliskich dalej kontynuujemy dopasowaną indywidualnie terapię.

Napisz lub zadzwoń do nas

Myślisz, że problem dopalaczy Cię dotyczy lub czujesz, że ktoś z Twoich bliskich się z nim zmaga? Skontaktujcie się z nami, a w pełni profesjonalnie pomożemy i doradzimy odpowiednią formę terapii. Przeprowadzimy proces leczenia w naszym ośrodku i pomożemy wyjść na prostą bez problemu uzależnienia od dopalaczy.

Zrób pierwszy krok na drodze do nowego życia!

Dane kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień Lapides
ul. Poniatowskiego 21
89-350, Miasteczko Krajeńskie

 tel: +48 604 596 792

rejestracja@lapides.pl

Napisz do nas