Leczenie uzależnienia od hazardu

Leczenie uzależnienia od hazardu wielkopolskie

Problem ten wbrew pozorom dotyczy nie tylko osób zamożnych, ale i tych zmagających się z problemami finansowymi. Bez względu na status społeczny, bezwzględnie niszczy życie każdego chorego. Jedynym sposobem na skutecznie wyleczenie się z bycia hazardzistą jest odpowiednia terapia w zamkniętym ośrodku leczącym uzależnienie od hazardu. Do gier hazardowych, które mogą wywołać uzależnienie należą loterie, gry liczbowe, kości i gry karciane, zakłady bukmacherskie, wyścigi konne, ruletka, automaty do gier.

Uzależnienie od hazardu objawy

Osoby, które podejrzewają w swoim zachowaniu uzależnienie od hazardu powinny zwrócić uwagę na poniższe objawy, które nie są tak oczywiste jak w przypadku innych form uzależnień:
Z czasem pojawiają się także bardziej swoiste formy objawów uzależnienia:

Terapia hazardzisty

Według specjalistów – zaledwie 5 objawów z powyższej listy świadczy już o problemie z uzależnieniem. W naszym ośrodku od wielu lat przeprowadzamy terapie leczącą z uzależnienia od hazardu i oferujemy cykle terapeutyczne podczas stałego pobytu w naszym ośrodku. Pracujemy w zgranym zespole psychiatrów, lekarzy internistów oraz pozostałego personelu medycznego i wspieramy naszych podopiecznych w procesie wychodzenia z nałogu. Jeżeli czujesz, że dotyczy Cię problem uzależnienia od hazardu i Twoi bliscy również to sygnalizują – zgłoś się do nas, a pomożemy Ci szybko poradzić sobie z problemem. Formę terapii dobieramy indywidualnie i stosujemy zarówno zajęcia w grupach, jak i indywidualne zajęcia terapeutyczne.

Profesjonalna pomoc w walce z uzależnieniem od hazardu

W trakcie leczenia skupiamy się na krótkotrwałej terapii w naszym zamkniętym ośrodku, aby następnie przejść na leczenie ambulatoryjne. Nasi specjaliści opracowują plan terapii, wdrażają go i pomagają uzależnionemu w pierwszych, najtrudniejszych momentach terapii. Odpowiednio przeprowadzone leczenie w profesjonalnym ośrodku, takim jak nasz to jedyne rozwiązanie, aby trwale i szybko pozbyć się uzależnienia od hazardu. Skontaktuj się z nami, z pewnością pomożemy i doradzimy jak rozpocząć terapię!

Zrób pierwszy krok na drodze do nowego życia!

Dane kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień Lapides
ul. Poniatowskiego 21
89-350, Miasteczko Krajeńskie

 tel: +48 604 596 792

rejestracja@lapides.pl

Napisz do nas