Leczenie seksoholizmu

Leczenie seksoholizmu czyli leczenie uzależnienia od seksu

Seksoholizm, inaczej zwany również erotomanią to uzależnienie, które należy do grupy behawioralnych. Nie jest ono uznane za jednostkę chorobową w formie uzależnienia od seksu i miłości przez Międzynarodową Klasyfikację Chorób (ICD-10). W związku z tym diagnostyka seksoholizmy odbywa się drogą kryteriów dla uzależnień chemicznych.

Objawy seksoholizmu

Dla osób rozważających swoje uzależnienie od seksu bardzo ważną wskazówką powinny być poniższe objawy:

Terapia uzależnienia od seksoholizmu

Jeśli czujesz, że Twoje zachowania seksualne nie są typowe zarówno w częstotliwości, zasięgu, jak i czasie trwania to warto rozważyć konsultację ze specjalistą. Gdy odczuwasz konsekwencje takiego zachowania, a mimo wszystko dalej pragniesz je kontynuować to również niepokojący sygnał, który powinien skłonić Cię do wizyty u lekarza. W naszym ośrodku prowadzimy profesjonalną terapię leczenia seksoholizmu przy wsparciu profesjonalnej kadry lekarzy, psychiatrów oraz pielęgniarek. Oferujemy kompleksową opiekę, terapię dostosowaną do poziomu uzależnienia zarówno podczas pobytu w ośrodku, jak i podczas leczenia w formie ambulatoryjnej.

Skontaktuj się z naszym ośrodkiem i pozwól sobie pomóc

Jesteśmy otwarci na pomoc osobom z uzależnieniem od seksu w różnym stopniu nasilenia. Oferujemy najwyższej jakości usługę leczenia uzależnienia, aby zapewnić jak najwyższy poziom uleczalności wśród naszych podopiecznych. Pomagamy zarówno chorym, jak i ich bliskim dlatego odezwijcie się do nas, a dobierzemy metodę leczenia do indywidualnych potrzeb i oczekiwań! Z nami pokonasz swoje uzależnienie i wrócisz do normalnego życia!
Leczenie seksoholizmu

Zrób pierwszy krok na drodze do nowego życia!

Dane kontaktowe

Ośrodek Terapii Uzależnień Lapides
ul. Poniatowskiego 21
89-350, Miasteczko Krajeńskie

 tel: +48 604 596 792

rejestracja@lapides.pl

Napisz do nas